TAG HEUER, Carrera Calibre 5 armbandsur, 2017, c:a 39 mm.

Guld och stål. Automatisk. Stavindex, datum, sekundvisare. 50 meters. Länk nr 3117. Kvitto medföljer.

Smärre bruksslitage och repor. Fungerar vid enkelt test, funktion kan ej garanteras.

Utropspris
14 000 SEK