1175859
Urho Oinila
(1895-1980)
Urho oinila, olja på duk, signerad och daterad 1922.

URHO OINILA, olja på duk, signerad och daterad 1922.

Skogsväg. 47,5 x 91,5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T40

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 17 timmar
180
1 947
198
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
12 okt 2:51
180 EUR
11 okt 16:21
150 EUR