OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , kolorerat grafiskt blad
Stadsvy, bildyta 36 x 51, förgylld samtida empireram
Ej examinerad ur ram. Fuktfläckar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10