1175953
LJUSKRONA barockstil 1900-talets första hälft
Ljuskrona barockstil 1900-talets första hälft.

För fem ljus, burformad stomme av mässing behängd med olikslipade prismor, diameter c 40, höjd ca 70 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad. Lösa prismor medföljer

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 200
111
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 okt 21:30
1 200 SEK
10 okt 13:50
1 100 SEK
9 okt 21:07
1 000 SEK
8 okt 21:56
500 SEK
7 okt 22:20
300 SEK