Konst Fotografi
1176130
Bruno Ehrs
(Född 1953)
Bruno ehrs, c-print, signerat bruno ehrs och daterad 1995 a tergo.

BRUNO EHRS, c-print, signerat Bruno Ehrs och daterad 1995 a tergo.

Ur serien "Have a nice day". Bildstorlek 52,5 x 38,8 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
315
351
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 okt 11:23
3 400 SEK
9 okt 21:34
3 200 SEK
7 okt 12:21
3 000 SEK