Möbler Övrigt
1176161
BÄNK, 1900-talets första hälft.
BÄnk, 1900-talets första hälft.

Målad. Skuren dekor. Längd 225, sitthöjd 47 cm.

Senare målning. Torrsprickor. Slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
2 500 SEK