JULGLASSERVIS, 23 delar, 1900-tal.

Tomtar, bestående av:
12 vinglas, 14 cm.
4 glas, 13-16 cm.
2 flaskor, en med lock, höjd utan lock 20-22,5 cm (1 med smärre nagg).
2 flaskor av olika modeller med lock, total höjd 26,5-27 cm (en med smärre defekter).
3 tillbringare, höjd 16-29 cm (en med nagg, en med smärre ytspricka).

Slitage, fåtal med nagg, en med smärre ytspricka.

Utropspris
300 EUR