Konst Modern svensk konst
1176616
Stig Claesson (Slas)
(1928-2008)
Stig claesson, olja på duk, signerad

STIG CLAESSON, olja på duk, signerad.

Solglitter. 92 x 73 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
16 500
1 543
1 706
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
10
11 sep 18:39
16 500 SEK
11 sep 18:37
16 000 SEK
10
11 sep 18:37
15 600 SEK
10
11 sep 18:37
15 500 SEK
9
11 sep 18:37
15 000 SEK