Samlarföremål Övrigt
1176762
MINATYRPORTRÄTT, sent 1800-tal.
MinatyrportrÄtt, sent 1800 tal

Napoleon Bonaparte. Diameter 6 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 16 timmar
1 000
94
103
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
20 sep 15:59
1 000 SEK