HENNING KOPPEL, bestickservis, 28 delar, rostfritt stål, "New York", Georg Jensen Living.
Bestående av:
6 matgafflar, 19 cm.
6 matknivar, 21 cm.
6 skedar, 19,5 cm
6 skedar, 17,5 cm.
2 serveringsskedar, 23,5 cm.
1 slev, 18,5 cm.
1 serveringsgaffel, 20 cm.
Smärre slitage, smärre repor.