Snurrbart soffbord fanerat med björk. Dekorativa inläggningar i olika träslag. Glasskiva. Under skjutbar skiva plats för åtta flaskor. Hyllplan samt två lådor. 60 x 60, höjd 58 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.