Konst Modern svensk konst
1177216
Lars Englund
(Född 1933)
Lars englund, teckning signerad och daterad 49

LARS ENGLUND, teckning signerad och daterad 49

Komposition, bildyta 21,5 x 25,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I20
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 sep 20:40
2 000 SEK
12 sep 20:39
1 700 SEK
12 sep 20:39
1 500 SEK
12 sep 12:41
1 200 SEK
11 sep 22:40
1 000 SEK