Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1177221
SKÅL, glas, Venini, Murano, Italien.
SkÅl, glas, venini, murano, italien.

Randig dekor i blå och röda toner. Etsad signatur Venini Italia. Diameter 11 cm, höjd 6 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK