Valnötsfanerad. Sideboard med skåp, lucka samt 4 lådor. Svarvade ben. Tre nycklar finns till skåpet.
Höjd ca 122 cm
Längd ca 160 cm
Djup ca 41 cm Nyckel finns.
Repor upptill på träskiva samt på luckor. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.