SNEDKLAFFBYRÅ

1800-talets början.

Mörkbonad ek. Klaff med mönsterlagd fanér och inslag av ljus ek. innanför liggande inredning av nio mindre lådor och lucka. Tre lådor i nedre del. Nyckelskyltar i gustaviansk stil. L 105, b 44-78, h 105. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage, sprickor. Kompletterad med bla senare ben och beslag.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss