1177421
SKÅLFAT, fajans, 1700-tal.
SkÅlfat, fajans, 1700-tal.
SkÅlfat, fajans, 1700-tal.
SkÅlfat, fajans, 1700-tal.

Märkt IHS. Diameter 23,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Nagg.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
166
183
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 okt 20:48
1 800 SEK
6 okt 21:10
1 000 SEK