1177648
FAT, brons, 1700-/1800-tal.
Fat, brons, 1700-/1800-tal.
Fat, brons, 1700-/1800-tal.
Fat, brons, 1700-/1800-tal.
Fat, brons, 1700-/1800-tal.

Brätte med dekor av rocailler och rutmönster. Central montering av skulptur. Diameter 33, höjd 20 cm.

Möjligen dekorerad med senare skulptur. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
148
163
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
6 okt 13:58
1 600 SEK
4 okt 20:15
1 200 SEK
2 okt 10:30
1 100 SEK
1 okt 19:30
1 000 SEK
29 sep 21:49
500 SEK