Lysrör samt lackerad plåt, signerad, höjd 40, längd 40 cm, kartong emdföljer
Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.
Formgiven 1968
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10