1177693
KOPP med FAT, mjukt porslin. Frankrike, med Sevres liknande märke.
Kopp med fat, mjukt porslin. frankrike, med sevres liknande märke.

Förgylld och polykrom dekor. Fatets diameter 12,5 cm.

Ej tillhörande men samtida. Nagg. Handtag med lagning, smärre bränningssprickor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
2 500 SEK