18K guld. Fingerborg stämplad PAT
Ring stämplad LS, möjligen 1817. Ringstorlek 13,25. Nål, Gustaf Dahlgren & co. Malmö 1932. Längd 6 cm. Hängen längd ca 2,5 cm
Slitage. Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Hänge med del som saknas
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.