INGEBORG LUNDIN, skål, glas, Ariel, Orrefors, signerad Nr 395 E7.
Rund med dekor i blått. Diam c:a 19, höjd c:a 10,5 cm.
Obetydligt slitage, invändiga små ytliga luftbubblor i glaset.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK