KAFFESKEDAR 6+1, emalj och silver, Ryssland ca 1900

En sked stämplad Moskva 1892, (ИС), längd 13,5 cm. Övriga skedar mästarstämpel (П.Ф) längd 10,5 cm.

Slitage.

Utropspris
450 EUR