Design Möbler
1177875
SOFFA, "Mexico", Arne Norell, 1960/ 70-tal.
Soffa, "mexico", arne norell, 1960/ 70-tal.

Lösa plymåer, klädsel av gröntonat skinn. Sitthöjd ca 38, längd 218 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Bristningar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK