CARL MALMSTEN, sideboard, "Herrgården", Bodafors.

Vitlackerat sideboard med tre lådor och två skåp inredda med flyttbara hyllplan. Sideboardet brännmärkt "Bodafors CARL MALMSTEN MADE IN SWEDEN". Längd 150, djup 39, höjd 96 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK