Konst Modern svensk konst
1178024
Sven Jonson
(1902-1981)
Sven jonson, olja på duk, signerad

SVEN JONSON, olja på duk, signerad

"Morgonsol", 24x33 cm

Slutpris
13 000
1 216
1 344
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
14 sep 21:03
13 000 SEK
14 sep 21:03
12 501 SEK
14 sep 21:03
12 500 SEK
14 sep 21:03
12 000 SEK
14 sep 13:37
10 500 SEK