LUKTDOSA, silver, möjligen Danmark, 1800-tal. Otydliga stämplar. 47 gram.

Graverad dekor av bl a girlander samt med infällda vita stenar. H 8.

Bucklor samt stenar med nagg.

Utropspris
1 500 SEK