Konst Övrigt
1178077
Okänd konstnär 1900-tal
OkÄnd konstnÄr 1900 tal ,  akvareller 2 st bali barong

OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , akvareller 2 st Bali Barong

Gudar och människor, bildyta 19 x 13 och 13 x 8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
47
52
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
17 sep 16:35
500 SEK
17 sep 8:49
300 SEK