ARMRING, Stigbert, 18K guld med fasettslipad bergkristall
Stämplad Stigbert, HE, Stockholm 1965. Bergkristall ca 6 x 6 mm. Öppningsbar. innerdiameter 6 cm. Vikt 6,6 gram.
Bruksslitage. Litet nagg på sten
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10