Konst Skulptur
1178137
Jonas Fröding
(1905-1959)
Jonas frÖding, skulptur, brons, signerad.

JONAS FRÖDING, skulptur, brons, signerad.

Barnhuvud. På stensockel. Total höjd 13 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK