Design Möbler
1178156
SPEGEL, Swedish Modern, 1930/40-tal.
40 tal
40 tal
40 tal

Spegel med rundade hörn med ram av mahogny. 85 x 80 cm.

Anlupet glas. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
346
383
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 sep 6:58
3 700 SEK
16 sep 6:58
3 500 SEK
16 sep 6:57
3 300 SEK
16 sep 6:57
3 100 SEK
16 sep 5:35
2 900 SEK