Design ÖvrigtEtt eget hem
1178195
INGEGERD SILOW, rölakan.
Ingegerd silow, rölakan
Ingegerd silow, rölakan
Ingegerd silow, rölakan

Matta, signerad IS. 1900-talets andra hälft. Ca 233x170 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
6 700
626
693
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
17 sep 11:25
6 700 SEK
17 sep 11:25
6 500 SEK
11 sep 16:13
6 000 SEK
11 sep 16:13
5 800 SEK
11 sep 16:13
5 600 SEK