Ca Wesselton/Top Crystal/ Vs-si. Stämplad HS. 18K vitguld. Ringstorlek 19. Vikt 2,9 gram
Bruksslitage. Brukslitage på rodiering
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10