BULGARI, Ring, "B.zero 1 Anish Kapoor'. 18K guld och stål.
Numrerad. Italiensk stämpel. Storlek 54 enligt märkning. Vikt 10,3 gram. Etui Bulgari
Smärre ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10