Serveringsvagnen med lackad svart platta. Stolens sitthöjd ca 38, höjd 90, bredd 67, djup 60 cm. Serveringsvagnens höjd ca 48, 61 x 36 cm
Den svarta skivan med fuktskador. Smärre slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10