Konst Grafik
1179007
Jockum Nordström
(Sverige, Född 1963)
Jockum nordström, färglitografi, signerad och numrerad 25/60.

JOCKUM NORDSTRÖM, färglitografi, signerad och numrerad 25/60.

"Sailor och Pekka", tryckt och utgiven av Sibirien Lito, 2003. 45,5 x 76,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
6 000 SEK