CG HALLBERG samt GAB, bestickservis, 36 delar, silver. "Diana". Stockholm, 1960-tal.

Bestående av:
12 gafflar, 17,5 cm, 474 gram.
12 skedar, 17,5 cm, 572 gram.
12 knivar med rostfria blad, 20 cm, 666 gram.
Totalvikt silver utan knivar 1046 gram. Totalvikt 1712 gram.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK