Belysning Taklampor
1179265
TAKLAMPA, 1970-tal.
Taklampa, 1970-tal.
Taklampa, 1970-tal.
Taklampa, 1970-tal.

13 ljuspunkter, stomme av mässing och vit emalj, kupor av vitt opalglas i varierande storlek, höjd ca 80, bredd ca 50

Slitage, smuts, ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 21 timmar
3 000
285
316
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
3 dec 11:04
3 000 SEK
3 dec 11:04
2 500 SEK