Militaria Vapen
1179316
FLINTLÅSPISTOL, SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal
FlintlÅspistol, slaglÅspistol, 1800-tal.

En militär sydeuropeisk modell samt en turkisk. Längd 35-38 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK