Design Konstglas
1179335
Wilke Adolfsson
(Född 1940)
Wilke adolfsson, skål på fot signerad och daterad.

WILKE ADOLFSSON, skål på fot signerad och daterad.

Signerad Wilke Adolfsson -03, höjd 36,5, diameter 21 cm

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK