Möbler Speglar
1179576
SPEGEL, empire, Danmark 1800-talets första hälft.
Spegel, empire, danmark 1800-talets första hälft.

Mahognyfanerad. Rak form, överdel med målat spegelglas, 168 x 59 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupet glas. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
185
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
9 okt 20:01
2 000 SEK
9 okt 20:01
1 900 SEK
9 okt 20:00
1 800 SEK
3 okt 10:35
1 000 SEK