SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målat, svärtad skiva. Fyra dörrar med bakomliggande förvaring och lådor. Längd 165 cm, djup 47 cm, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Senare målad skiva. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK