Konst Contemporary
1179810
Olle Borg
(Född 1960)
Olle borg, tusch på papper, 2007, signerad.

OLLE BORG, tusch på papper, 2007, signerad.

"This is not me". 29 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Utropspris
3 000 SEK