Konst Modern svensk konst
1179872
Agda Holst
(1886-1976)
Agda holst, olja på platå, blomsterstilleben.

AGDA HOLST, olja på platå, blomsterstilleben.

Signerad Agda Holst.
Ca 57x43 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
5 000 SEK