KERSTIN OLBY, vitrinskåp, "Emma".
Skåp av lövträ med två glasade dörrar. Fyra hyllplan av glas med träramar. Tre lådor. Två infällda spotlights. Bredd 83, djup 37,5, höjd 197 cm.
Smärre slitage, repor, märken, fläckar. El ej funktionstestat.