Klockor & Ur Armbandsur
1180572
ZENITH, armbandsur, stål, 1960-tal. 33x35mm
Zenith, armbandsur, stål, 1960-tal. 33x35mm.

Automatisk. Läderarmband. Längd 23 cm.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Smutsig.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
250 EUR