SIDEBOARD, Danmark 1960-tal.

SIDEBOARD, Danmark 1960-tal.

Rektangulär form med raka sidor, två skjutdörrar. Fyra raka ben. L 210, b 47, h 79.

Slitage, repor varav större på en dörr.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

188. Ann-Sofi Sidén, "Monotoring Station, 53 W 9th Street", 2004-2011.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK