HALLMÖBEL, 2 delar, NK Inredning, 1960/70-tal.
Lackerat trä och beslag av mässing. Spegel 100 x 100 cm. Byrå med fyra lådor, bredd 100, djup 38, höjd 45 cm.
Slitage. Repor. Märken.