HENRIC ANKARCRONA, akvarell, signerad
Män som dricker te och röker vattenpipa. Ca 18x17 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10