Konst Grafik
1181107
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi signerad och numrerad x/xx.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi signerad och numrerad X/XX

"Àccordes accordes", bildyta 64 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
2 400
222
244
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
11 okt 9:24
2 400 SEK
10 okt 22:39
2 200 SEK
10 okt 18:37
2 000 SEK
10 okt 17:47
1 000 SEK