Konst Grafik
1181108
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi signerad och numrerad x/xx.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi signerad och numrerad X/XX

"Àccordes accordes", bildyta 64 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T11
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
1 700
157
173
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
12 okt 13:48
1 700 SEK
10 okt 22:39
1 600 SEK
10 okt 20:04
1 500 SEK
10 okt 18:02
800 SEK